Translate

piątek, 5 maja 2017

Magdalena :)

Wczoraj miałam zrobić zdjęcia do postu o wędrujących lalkach. Niestety pogoda nas nie rozczulała a brak czasu dopomógł, by mój plan nie został zrealizowany. Jednak pomyślałam, że wszystkie lalki moje wędrowały. Wędrowały do mnie :) Dzisiaj pokażę wam moją wędrowniczkę, której ktoś urwał rękę i w takim stanie biedaczka dotarła do mnie, bym mogła ją uratować i dać schronienie w moim domu :) Midge Happy Family czyli Magdalena przyjechała do mnie w paczce trupków, które zostały kupione tylko z jej powodu ale wszystkie doprowadzone do porządku zasiliły szeregi lalkowych ozdrowieńców. Magdalena miała swoją rekę luzem i została przy okazji pozbawiona swojego warkoczyka na skroni. Brak kępki włosków zamaskowała nowa fryzura a rączka została przytwierdzona na sztywno super glue. Nie przeszkadza mi brak ruchomości jednej ręki Magdalenki, tak jak nie przeszkadzają mi sztywne korpusy nowych Fashionistek :) Ważne, że Magdalena jest ze mną i cieszy moje oczy swoją obecnościa i enigmatycznym uśmiechem Mony Lisy :)

Ta Dam! Oto Magdalena :D

a tak prezentowała się Magdalena zaraz po przybyciu w me skromne progi:


A z serii lalek wędrowniczek to mam jeszcze trzy, które nie dotarły w tym tygodniu i nie wiem, czy nadal są w drodze, czy wcale nie wyruszyły... Wędrują po kraju: Barbie for President, Skipper oraz Barbie Rose Princess 2001. Czekam i nie mogę się doczekać. Może poniedziałek będzie łaskawszy? 

7 komentarzy:

 1. Piękna ta twoja Magdalena.Fajnie,że ją i wiele innych uratowałaś.Kolejne wędrowniczki napewno niedługo dotrą do ciebie i będą cieszyć.pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że ją uratowałaś, to bardzo miła laleczka. Mam nadzieję, że reszta wkrótce zakończy swoje peregrynacje i zapuka do Twoich drzwi. Miłej niedzieli.

  OdpowiedzUsuń
 3. niechaj zatem Podróżniczki nie opóźniają
  swych wędrówek ponad miarę - wszak czeka
  na Nie Prawdziwa Opiekunka, Stylistka i
  Krawcowa w jednym!!!

  świetnie uratowałaś rudaskę!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję i również życzę miłej niedzieli :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Och jaka śliczna !!! Warto kupić tylko dla niej całe pudło lalek !!! :):)
  Bardzo ładnie się prezentuje :):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie to sobie pomyślałam ☺ ale i pozostałe dziewczyny muszę pokazać. Tylko te nieszczęsne zdjęcia, przy mojej córci to ciężka sprawa do zrobienia 😁

   Usuń
 6. Ruda i piegi ...wygrywa wszystko:) Cudna jest:)))

  OdpowiedzUsuń