Translate

niedziela, 30 czerwca 2019

Porządki

Miałam ''wolną'' sobotę, więc wzięłam się za porządki. Najpierw ogarnęłam 3 prania i mieszkanie a potem postanowiłam odkurzyć moje wolnostojące dziewczyny i chłopaków. Stoją więc bidoki, omiecione z kurzu, w pudełku i czekają na pomysł, co dalej. Wiele i wielu z nich nie doczekało się jeszcze pokazówki na blogu. Ale pomału. Bo u mnie czasu brak na cokolwiek 😔 Rodzinka Sunshine powiększyła się od ostatniego o niej wpisu dosyć pokaźnie. Będzie o nich osobny wpis. Z tyłu też stare-nowe barbie. O nich też innym razem.


Szafkowe dalej stoją i plotkują za szybką, one mają dobrze, kurz im nie szkodzi. 


A na szafkę wywędrowały postacie ze Zmierzchu


Strasznie brakuje mi witryny, w której wszystkie mogłyby stać i nie kurzyć się. 
Są jeszcze inne dziewczyny, schowane w pudełkach, z braku miejsca na półce. Czasem myślałam, czy części z nich nie sprzedać. Ale wszystkie lubię. I zostaną ze mną. 
Najlepsze na koniec. 
To nie jest jeszcze koniec 😁
Jeszcze dwie barbie mam kupione i czekam. I blajtka, która musi dopłynąć z Chin. A jeszcze mam chrapkę na kilka innych. 
# szukam sponsora , hahaha 😁
Pozdrawiam wszystkich razem z Dorotką i Chelseą, które chcą pokazać kilka nowych ubranek. 


10 komentarzy:

 1. Uff, tak gorąco a Ty wzięłaś się za porządki, podziwiam :) Ale to dobra okazja to wyciągnięcia lalkowej ferajny na wierzch, przejrzenia, nacieszenia oka. Bardzo lubię takie zestawienia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwielbiam je oglądać. Na razie stoją w pudełku, chyba dopiero w sobotę znajdę czas by je ustawić.

   Usuń
 2. Podziwiam za chęć i samozaparcie. Mnie ledwie się chce postawić jak się przewrócą. Z trudem też ogarniam nowe. Pozdrowionka:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Javteż nie ogarniam. Raz do roku mam zryw porządkowy. Akurat tak wypadło. Ale czasu zabrakło i czekają do łikendu na posadowienie na półki. Oczywiście, mebelki już mi córka zabrała.

   Usuń
 3. Lalkowe porządki nie są tak straszne jak domowe. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dokładnie. Nie trzeba im sprzątać co chwilę 😁

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Brawo ja 😁 stoją w pudle bidne. Teraz wakacje, dopiero masakra, nawet w pracy z córką siedzę, hahah, kiedy odpocząć?

   Usuń
 5. Oj mnie też brakuje witrynki... A nawet gdybym takową zakupiła, to brakuje mi miejsca na postawienie wspomnianej. Muszę pomyśleć nad totalną przemianą meblową w domu... :/ Ileż masz tych laleczek :-) Ale wszystkie wyglądają bardzo sympatycznie i rozumiem, dlaczego nie umiesz się z nimi rozstać - ja też nie potrafię ze swoimi... Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też tak tylko marzę o witrynie. Też miejsca brak, choćbym nie wiem jak kombinowała, nie ma szans nic upchać w pokoju. Jeszcze myślę nad poziomo wiszącą witryną. Tylko kasy szkoda

   Usuń