Translate

środa, 26 czerwca 2019

Kasia i Hania

Kasia i Hania to siostry. Są bardzo podobne do siebie. Prowadzą lecznicę weterynaryjną. Hania głównie spędza czas w gabinecie, lecząc zwierzęta i robiąc badania. Kasia, oprócz pracy w lecznicy, zajmuje się swoim małym kurnikiem, w którym hoduje swoje ukochane kurki. Kasia i Hania wzajemnie się uzupełniają, zarówno w pracy, jak i poza nią. Od razu widać rodzinne podobieństwo. Duże, piwne oczy i pełne piegów buzie, są bardzo urocze u obydwóch dziewcząt.
Tak jakoś wyszło, że obie lalki mają te same buzie. Nie był to zamierzony efekt, ale cieszę się, że mam je obie. Lalkę z mikroskopem kupiłam, bo była grubinką i jej buzia mi się podobała bardzo. A lalka fermerka, no to już przypadek. Chodziło mi o kurnik 😁 I tak oto mam siostry z piegami. 
Lalka z kurkami zostanie na razie w pudełku. Lalka z mikroskopem ma otwarte opakowanie, bo jej buty były mi potrzebne 😁 ale nadal stoi przytwierdzona do pudełka. 
Czatuję jeszcze na jedną lalkę z kurką, która była na Allegro ale nie mogłam się zdecydować, i już jej nie ma... Może jeszcze mi się trafi. 
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanych wakacji i urlopów 😉

12 komentarzy:

 1. Słodkie te siostrzyczki ♥
  Kompletu z kurkami jeszcze nie widziałam, bardzo fajny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest zestaw z kurkami i z ulem 😉 Pierwszy raz widziałam na MyFroggiStuff

   Usuń
 2. Też pierwszy raz widzę lalkowy kurnik :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz jest dużo nowości z Barbie Kariera 😀

   Usuń
  2. Chociaż to chyba jest "I can be". Pomyliłam się, bo szukam drugiej lalki z kurką, właśnie Barbie Kariera Farmerka. Jest taka pojedyncza z jedną kurą. Były na Allegro i przegapiłam...

   Usuń
 3. Może i przypadek, ale świetnie, że trafiły obie na raz. Super siostrzyczki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się ucieszyłam, bo tak mi spasowały do siebie pięknie 😁

   Usuń
 4. też lubię te pysiałki -
  a pszczelarkę widziałam
  w sklepie - najbardziej
  mnie interesowało wszystko,
  poza lalką ;P

  OdpowiedzUsuń